Ďakujeme našim klientom za zverenú dôveru

Vážime si Vašu dôveru, ktorú nám prejavujete zverením Vášho miláčika do našich rúk. S láskou a odbornosťou sa o neho postaráme.

Výborna klinika, super milý a ochotný personál.

Dakujeme za zachranu nasho psa, bolo to v poslednej chvili. Vyborna klinika, super mily a ochotny personal. Vsetky potrebne vysetrenia sa robia na mieste. Hospitalizacia bez problemov. Lekari su kompetentni a odborne velmi zdatni.

PROarbor s.r.o.

Odborný a zároveň veľmi milý a ochotný prístup.

Náš psík na klinike absolvoval operáciu platničiek. Od prvotnej diagnostiky, cez operáciu až po pooperačnú rehabilitáciu sme sa tu stretli s odborným a zároveň veľmi milým a ochotným prístupom. Patrí Vám nielen päťhviezdičkové hodnotenie, ale najmä veľké poďakovanie :)

Mária M.

Rýchle objednanie a veľmi láskavý a ľudský prístup.

Dobrý deň. Nerada píšem recenzie. Ale kedze som sa aj ja riadila pri výbere, komu zverim našu lásku Alinka na liečenie, recenziami, rada prispejem svojou skúsenosťou Bohužiaľ sme museli využiť kardiologiu, neurologiu, magneticku rezonanciu a nakoniec aj onkológiu. Nebudeme si klamať, je to mega drahé. Ale výhodou je, ze je vsetko na jednom mieste. Rýchle objednanie na akékoľvek vysetrenie. Prekvapená som bola ako jednotliví doktori medzi sebou komunikujú, vedeli o nás všade. Velmi láskavý a ľudský prístup. Vsetko nam dopodrobna vzdy vysvetlili, vopred pripravili predbežnú cenu. A zaroven všetci s ktorými sme prišli do kontaktu vyzerali byť naozaj odborníci. Klinika je v príjemnom prostredí kde sa dá psík vyvenčiť, zaroven maju vlastný priestor na venčenie. Ak budete nútený absolvovať vysetrenia a liečbu, urcite odporúčam.

Nika R.

Všetko na najvyššej možnej úrovni.

Od prvého mailu, cez vstupné vyšetrenie, operáciu až po rehabilitácie - všetko na najvyššej možnej úrovni. Prístup ku psíkovi je výborný, celý personál veľmi milý a profesionálny. To najlepšie miesto, na ktoré sa môžete obrátiť so zdravotnými ťažkosťami vášho psíka.

Natália J.

Neskutočne kvalifikovaný lekári.

Ja som spokojná a vždy som aj bola neskutočne kvalifikovaný lekári máme tam svoju obľúbenú doktorku vždy Menymu pomôže ďakujem všetkým.

Alžbetka G.

Moderná, pomerne veľká veterinárna klinika.

Moderná, pomerne veľká veterinárna klinika s parkovacími miestami na pozemku. Vykonávajú tu všetko možné od bežných vyšetrení až po zložité chirurgické zákroky. Oceňujeme, že okrem profesionálneho zákroku pre ktorý sme sem našu Akitu priviezli nám bolo všetko do podrobna vysvetlené a na RTG snímkoch ukázané. Suma za zákrok bola nemalá avšak vzhľadom na zložitosť adekvátna a hlavne v rozsahu predbežného vyčíslenia. Od operácie sme absolvovali rehabilitácie a hydroterapiu, pri ktorých nás mali na starosti ošetrovateľky, ktoré boli všetky milé a plne sa venovali našej Akite Nikite. Opakovaná návšteva s Nikitou - tentoraz "údržba" a znova spokojnosť. Oceňujem profesionálny prístup a výkon doktora aj sestričky, ktorí napriek nespolupracujúcej Akite vykonali všetko čo bolo potrebné.

Marián Š.

Rezervujte si svoj termín ešte dnes

Chcem sa objednať
Vybrať službu

Termín bude potvrdený našou recepciou.

Ďakujeme! vaša rezervácia bola prijatá.
Termín bude potvrdený našou recepciou.
Ojoj! Vyskytla sa chyba pri odosielaní formulára.
Ikona zavrieťIkona zavrieť